Wycieczki i transfery

Przewiń

Dokąd by tu dzisiaj?

Nasz hotel organizuje dla Naszych Gości transfery z lotniska ,jak i na lotnisko oraz wszelkiego rodzaju wycieczki na terenie całego Krakowa. Ciekawą propozycją są wyprawy z przewodnikiem po Starym Mieście. Trwają pół dnia i pozwalają poznać najważniejsze zabytki tej dzielnicy jak: Barbakan, Bazylikę Mariacką, Rynek Główny, a także zabudowę Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ważnym punktem wycieczki po Krakowie jest odwiedzenie Wzgórza Wawelskiego z zamkiem królewskim. Hotel Jan położony blisko Rynku w dzielnicy Stare Miasto jest także dobrą bazą wypadową na nietypowe wycieczki po Krakowie. Proponujemy zwiedzanie dawnej stolicy Polski z lokalnym przewodnikiem z siodełka rowerowego, czy odkrywanie regionalnej kuchni podczas „Food tour taste of Poland”.

Przygotowaliśmy również wyprawy po okolicy, między innymi do kopalni soli w Wieliczce, do hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau czy w malownicze polskie góry Tatry. Jeżeli zainteresowały Cię te propozycje, to kliknij i zarezerwuj online wycieczkę.

Zarezerwuj transfer Zarezerwuj wycieczkę